Uzgodnienia oraz projekty PPOŻ. – 420 zł netto


Co zawiera nasza usługa?

Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem pełnej dokumentacji PPOŻ. wymaganej przez Państwową Straż Pożarną. Do każdej instalacji podchodzimy indywidualnie, przez co nie zawsze jest konieczność używania dodatkowych zabezpieczeń przeciwpożarowych.

Przygotujemy dla Ciebie oraz dla Twojego klienta komplet dokumentów (projekt ppoż.), który należy złożyć do odpowiedniej jednostki PSP, którą Ci wyznaczymy. Z naszą pomocą oszczędzisz swojemu klientowi niepotrzebnych formalności. To wszystko w maksymalnie jeden dzień roboczy.

1

Zgromadzenie danych

Wystarczy, że uzupełnisz prosty dokument, który Ci prześlemy (kliknij tutaj, aby go pobrać). Na jego podstawie wykonamy pełną dokumentacje związaną z uzgodnieniem danej instalacji.

Przygotowanie wniosku oraz schematu elektrycznego do Zakładu Energetycznego
2

Przygotowanie odpowiednich dokumentów

Po otrzymaniu informacji od Ciebie, od razu przystępujemy do przygotowania pełnej dokumentacji, która składa się z: schematu elektrycznego, projektu wykonawczego instalacji oraz karty zgłoszeniowej do PSP.

Zgromadzenie danych dokumentacji do Zakładu Energetycznego
3

Wysyłka dokumentów

Skan uzupełnionych oraz uzgodnionych dokumentów wysyłamy Ci na maila jeszcze w tym samym dniu, natomiast w kolejny dzień roboczy kurier przynosi Ci oryginalny dokument uzgodniony przez rzeczoznawcę ds. PPOŻ. Do każdego maila dołączamy szczegółową instrukcje co należy zrobić dalej. Nie zostawimy Cię z tym samego!

Przesłanie wniosku do Zakładu Energetycznego
Co zyskujesz podejmując współpracę z nami? - Szybki czas realizacji - 1 dzień roboczy - Pełnometrażowy projekt ppoż. (fotowoltaika) - Najniższa cena na rynku - uzgodnienia za 420zł netto - Oszczędność na zabezpieczeniach - Satysfakcja końcowego klienta

Chcesz dopytać o szczegóły?
Skontaktuj się z naszym specjalistą, który odpowie na wszystkie Twoje pytania:

Strzałka nawigacyjna