Projekty
instalacji fotowoltaicznych – od 90 zł netto


Co zawiera nasza usługa?

Przygotujemy dla Ciebie projekt instalacji fotowoltaicznej, który będziesz mógł zabrać już na pierwsze spotkanie z klientem. Projekt ten możemy wykonać generując raport z najpopularniejszych programu takich jak PV*SOL Premium, SolarEdge Designer. Możemy również stworzyć dla Ciebie indywidualny projekt na Twoim papierze firmowym.

1

Zebranie materiałów

Na samym początku przesyłasz nam wszystkie najważniejsze informacje dotyczące projektu. Następnie umawiamy się na kilkuminutową rozmowę z naszym projektantem, aby ustalić szczegóły projektu i tego jak ma on wyglądać.

Zebranie materiałów do projektu instalacji fotowoltaicznej
2

Wykonanie projektu

Posiadając wszystkie informacje zabieramy się do stworzenia projektu instalacji, który otrzymasz maksymalnie w ciągu jednego dnia roboczego. Możemy przygotować dla Ciebie projekt ofertowy na pierwszą rozmowę z klientem lub projekt wykonawczy który posłuży Ci do zamówienia sprzętu czy pokazaniu swojej ekipie monterskiej

Wykonanie projektu instalacji fotowoltaicznej
3

Przesłanie projektu

Gdy nasz projektant skończy projekt przesyła Ci go na maila. Nasi projektanci również wymieniają się z Tobą swoimi uwagami czy spostrzeżeniami. Proponują również alternatywne ułożenie modułów czy zmianę technologii, aby produkcja z paneli była zadowalająca dla klienta.

Przesłanie projektu instalacji fotowoltaicznej

Pobierz nasze przykładowe projekty

Projekt
indywidualny

Pobierz

Projekt
PV*SOL
Premium

Pobierz

Projekt
SolarEdge
Designer

Pobierz

Chcesz dopytać o szczegóły?
Skontaktuj się z naszym specjalistą, który odpowie na wszystkie Twoje pytania:

Strzałka nawigacyjna