Audyt Energetyczny – wykonamy go za 1200zł netto!


Zwiększ dofinansowanie z programu Czyste Powietrze!
Zleć nam wykonanie audytu energetycznego i podnieś jakoś swoich usług!

Sprawdź

Certyfikat Energetyczny do 48h na Twojej poczcie!


Otrzymasz dokument online oraz wersję papierową z pieczęcią audytora, wraz z wpisem do rejestru rządowego Ministerstwa Klimatu i Środowiska.

Sprawdź

Audyt Efektywności Energetycznej


Jeśli jesteś zainteresowany termomodernizacją budynku, wymianą urządzeń elektrycznych i oświetlenia na bardziej energooszczędne lub montażem instalacji PV w Twoje firmie, wykonanie audytu efektywności energetycznej może znacznie przybliżyć Cię do pozyskania dotacji, których udziela Bank Gospodarstwa Krajowego.

Sprawdź

Dobór Źródła Ciepła


Planujesz wymianę źródła ciepła i zastanawiasz się jakie będzie najbardziej odpowiednie dla Twojego domu? Zaufaj Nam i przejdźmy razem przez cały proces w kilku krokach!

Sprawdź

Weryfikacja Źródła Ciepła


Podejrzewasz, że zamontowane źródło ciepła działa nieefektywnie? Możemy to sprawdzić!

Sprawdź

Projektowana Charakterystyka Energetyczna


Projektowana charakterystyka energetyczna to dokument wymagany dla nowo projektowanych lub przebudowywanych budynków. Dzięki projektowanej charakterystyce będziesz mógł dowiedzieć się jakie jest prognozowane zużycie energii budynku.

Sprawdź

Obliczenie Mocy Grzewczej


Źródło ciepła w Twoim obiekcie jest nieefektywne? Zastanawiasz się jakie odbiorniki ciepła wybrać, aby zoptymalizować jego działanie? Zbadamy temat, znajdziemy przyczynę i ustalimy plan działania!

Sprawdź

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś?
DAJ NAM ZNAĆ!

Strzałka nawigacyjna