Projekt dla wspólnot mieszkaniowych BGK


Co zawiera nasza usługa?

Zajmiemy się kompleksowo przygotowanie projektu instalcji fotowoltaicznej, która będzie jednym z załączników dla programu wsparcia spółdzielni mieszkaniowych BGK. Dzięki nam otrzymasz kompletną dokumentację projektową instalacji fotowoltaicznej, dzięki czemu będziesz miał pewność, że Twój wniosek przejdzie pozytywną weryfikację!

1

Zgromadzenie danych

Wystarczy, że uzupełnisz prosty dokument, który Ci prześlemy (kliknij tutaj, aby go pobrać). Na jego podstawie dokonamy wyceny, a następnie wykonamy pełną dokumentacje projektową przygotowaną specjalnie pod dofinansowanie dla wspólnot mieszkaniowych!

Przygotowanie wniosku oraz schematu elektrycznego do Zakładu Energetycznego
2

Przygotowanie odpowiednich dokumentów

Po otrzymaniu informacji od Ciebie, od razu przystępujemy do przygotowania pełnej dokumentacji projektowej, która jest jednym załączników do dotacji na wspólnoty mieszkaniowe BGK!

Zgromadzenie danych dokumentacji do Zakładu Energetycznego
3

Wysyłka dokumentów

Po wykonaniu projektu wykonawczego dla wspólnoty mieszkaniowej trafia bezpośrednio na Twojego maila! Projekt wykonawczy dołączasz do wniosku o dofinansowanie i czekasz na pozytywną weryfikację!

Przesłanie wniosku do Zakładu Energetycznego
Co zyskujesz podejmując współpracę z nami? - Szybki czas realizacji - Najniższa cena na rynku - Satysfakcja końcowego klienta - 100% pewność, że projekt zostanie zaakceptowany

Chcesz dopytać o szczegóły?
Skontaktuj się z naszym specjalistą, który odpowie na wszystkie Twoje pytania:

Strzałka nawigacyjna