Przygotowanie dokumentacji
do Zakładu Energetycznego


Co zawiera nasza usługa?

Przygotujemy dla Ciebie pełen wniosek do Zakładu Energetycznego z możliwością jego złożenia we właściwym punkcie. Wniosek również będziesz mógł przekazać swojemu klientowi lub złożyć go w jego imieniu.

1

Zgromadzenie danych

Na samym początku prześlemy Ci plik z informacjami, które są konieczne do przygotowania wniosku. Na ich podstawie będziemy mogli przygotować zgłoszenie.

Zgromadzenie danych dokumentacji do Zakładu Energetycznego
2

Przygotowanie wniosku oraz schematu elektrycznego

Zaraz po otrzymaniu potrzebnych materiałów zajmiemy się przygotowaniem wniosku oraz schematu, aby trafił do Ciebie jeszcze tego samego dnia. Dzięki stałej współpracy z dystrybutorami oraz naszemu doświadczeniu, schemat elektryczny oraz wniosek są przyjmowane za każdym razem!

Przygotowanie wniosku oraz schematu elektrycznego do Zakładu Energetycznego
3

Przesłanie wniosku

Gotowy wniosek przesyłamy wraz z klarowną instrukcją w jaki sposób złożyć go do dystrybutora. W ten sposób oszczędzasz czas i nerwy, nie musząc się nad tym zastanawiać. Przygotujemy również dla Ciebie pełnomocnictwo, które pozwoli Ci składać wnioski w imieniu swojego klienta. Posiadając takie pełnomocnictwo będziemy mogli również zrobić to wszystko za Ciebie.

Przesłanie wniosku do Zakładu Energetycznego
Szukasz usługi, której nie zdefiniowaliśmy powyżej? Może jesteś zainteresowany jedynie wykonaniem samego schematu elektrycznego lub wniosku? Skontaktuj się z nami a przygotujemy ofertę na miarę Twoich oczekiwań.

Chcesz dopytać o szczegóły?
Skontaktuj się z naszym specjalistą, który odpowie na wszystkie Twoje pytania:

Strzałka nawigacyjna