Złożymy wniosek do programu Moje Ciepło za Ciebie – 250 zł netto


Co zawiera nasza usługa?

Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem oraz złożeniem dokumentacji do programu Moje Ciepło dla Ciebie lub Twojego klienta. My zajmiemy się wszystkimi formalnościami, abyś Ty mógł cieszyć się zwrotem poniesionych kosztów!

Przygotujemy dla Ciebie oraz Twojego klienta kompletny wniosek, a następnie złożymy go w Twoim imieniu. Z naszą pomocą oszczędzisz swojemu klientowi niepotrzebnych formalności, a to wszystko w maksymalnie 1 dzień roboczy.

1

Przesłanie formularza oraz załączników

Jedyne, co musisz zrobić to uzupełnić prosty formularz oraz skompletować kilka dokumentów (kliknij tutaj, aby go pobrać). Na podstawie informacji z formularza będziemy mogli złożyć wniosek o dotacje!

Przygotowanie wniosku oraz schematu elektrycznego do Zakładu Energetycznego
2

Przygotowanie i sprawdzenie dokumentów

Kiedy otrzymamy od Ciebie wymagany formularz i załączniki, wszystko sprawdzimy i upewnimy się, że niczego nie brakuje. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że Twój wniosek przejdzie pozytywną weryfikację!

3

Złożenie wniosku o dotację

Gdy wszystkie dokumenty będą już gotowe, złożymy dla Ciebie wniosek z programu Moje Ciepło. Następnie prześlemy Ci indywidualny numer sprawy, abyś również sam mógł śledzić, na jakim etapie jest rozpatrywanie Twojego wniosku.

Przesłanie wniosku do Zakładu Energetycznego
4

Stałe wsparcie

Wiemy, że złożenie poprawnego wniosku o dotację jest dla Ciebie bardzo ważne. Dlatego na każdym etapie jesteśmy gotowi, aby Ci pomóc oraz odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania związane z dotacją.

Co zyskujesz, podejmując współpracę z nami? - Szybki czas realizacji - 1 dzień roboczy - Najniższą cenę na rynku - 250 zł netto - Satysfakcję końcowego klienta

Chcesz dopytać o szczegóły?
Skontaktuj się z naszym specjalistą, który odpowie na wszystkie Twoje pytania:

Strzałka nawigacyjna