Uzgodnienia instalacji PPOŻ.


Przygotujemy dla Ciebie pełny projekt instalacji fotowoltaicznej wraz z uzgodnieniem go z rzeczoznawcą ds. P.POŻ. Wystarczy, że wyślesz nam podstawowe informacje dotyczące instalacji, a my odeślemy Ci gotowe dokumenty w mniej niż 24h!

Sprawdź
czyste powietrze wniosek

Kompleksowa pomoc przy złożeniu oraz otrzymaniu dotacji z programu Czyste Powietrze. Pomożemy Ci skompletować wszystkie wymagane dokumenty, a następnie złożymy wniosek za Ciebie. Wszystko w maksymalnie 1 dzień roboczy!

Sprawdź

Mój Prąd 4.0 – złożymy wniosek za Ciebie


Chcesz otrzymać dotację z programu Mój Prąd, ale nie chcesz tracić czasu na składanie wniosku? Podeślij nam wszystkie wymagane dokumenty, a my złożymy wniosek za Ciebie jeszcze tego samego dnia!

Sprawdź
Projekty instalacji fotowoltaicznych

Projekty instalacji fotowoltaicznych


Twój klient chce otrzymać raport z uzyskami instalacji, a może chcesz sprawdzić ile modułów zmieści się na dachu? Napisz do nas a przygotujemy dla Ciebie projekt instalacji, który rozwieje Twoje wątpliwości związane z konstrukcją, zabezpieczeniami, kablem i wiele innych.

Sprawdź
Przygotowanie dokumentacji do Zakładu Energetycznego

Przygotowanie dokumentacji do Zakładu Energetycznego


Pierwsi wykonani klienci i nie wiesz jak wykonać zgłoszenie dokumentacji do zakładu energetycznego? A może chcesz mieć pewność, że wniosek nie zostanie odrzucony? Przygotujemy dokumenty wraz ze schematem elektrycznym za Ciebie ze 100% gwarancją przyjęcia!

Sprawdź
Projekty schematów elektrycznych

Projekty schematów elektrycznych


Jednym z załączników dokumentacji do Zakładu Energetycznego jest schemat elektryczny. Wiele dystrybucji zwraca uwagę na szczegółowość informacji w tym załączniku. Wykonamy dla Ciebie schemat, który zagwarantuje Ci, że wniosek nie zostanie odrzucony! Nasz schemat możesz również przedstawić rzeczoznawcy PPOŻ, a także przekazać go instalatorowi.

Sprawdź
Ekipa Monterska - Zlecenie Montażu

Ekipa Monterska – Zlecenie Montażu


Jeśli szukasz ekipy monterskiej, która wykona montaż instalacji fotowoltaicznej dla Twojego klienta, skontaktuj się z nami. Możesz nawiązać stałą współpracę z naszą ekipą monterską lub zlecić jednorazowy montaż.

Sprawdź
Wsparcie techniczne i doradztwo

Wsparcie techniczne i doradztwo


Oferujemy pełne wsparcie merytoryczne z całego procesu związanego ze sprzedażą instalacji fotowoltaicznych. Zaprezentuj swój problem, a my zaproponujemy Ci rozwiązania dopasowane do Twoich oczekiwań.

Sprawdź

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś?
DAJ NAM ZNAĆ!

Strzałka nawigacyjna