Uzgodnienia instalacji PPOŻ.


Przygotujemy dla Ciebie pełny projekt instalacji fotowoltaicznej wraz z uzgodnieniem go z rzeczoznawcą ds. P.POŻ. Wystarczy, że wyślesz nam podstawowe informacje dotyczące instalacji, a my odeślemy Ci gotowe dokumenty w mniej niż 24h!

Sprawdź

Certyfikat energetyczny – wykonamy go dla Ciebie!


Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem Certyfikatu Energetycznego budynków mieszkalnych, jednorodzinnych czy usługowych. Do każdego budynku podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu masz pewność, że dokumenty przez nas przygotowany dotyczą na pewno Twojego budynku!

Sprawdź

Audyt energetyczny – wykonamy go dla Ciebie!


Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem Audytu Energetycznego budynków np. na potrzeby dofinansowania z programu Czyste Powietrze! Do każdego budynku podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu masz pewność, że dokumenty przez nas przygotowany dotyczą na pewno Twojego budynku, a przede wszystkim otrzymasz większe dofinansowanie!

Sprawdź

Mój Prąd 5.0 – złożymy wniosek za Ciebie


Chcesz otrzymać dotację z programu Mój Prąd, ale nie chcesz tracić czasu na składanie wniosku? Podeślij nam wszystkie wymagane dokumenty, a my złożymy wniosek za Ciebie jeszcze tego samego dnia!

Sprawdź
czyste powietrze wniosek

Czyste Powietrze – złożymy wniosek za Ciebie


Kompleksowa pomoc przy złożeniu oraz otrzymaniu dotacji z programu Czyste Powietrze. Pomożemy Ci skompletować wszystkie wymagane dokumenty, a następnie złożymy wniosek za Ciebie. Wszystko w maksymalnie 1 dzień roboczy!

Sprawdź

Moje Ciepło – złożymy wniosek za Ciebie


Chcesz otrzymać dotację z programu Moje Ciepło? Pomożemy skompletować dla Ciebie wszystkie dokumenty i na końcu złożymy za Ciebie wniosek i to wszystko w 1 dzień roboczy!

Sprawdź

Projekt dla wspólnot mieszkaniowych BGK


Zajmiemy się kompleksowo przygotowanie projektu instalcji fotowoltaicznej, która będzie jednym z załączników dla programu wsparcia spółdzielni mieszkaniowych BGK. Dzięki nam otrzymasz kompletną dokumentację projektową instalacji fotowoltaicznej, dzięki czemu będziesz miał pewność, że Twój wniosek przejdzie pozytywną weryfikację!

Sprawdź
Projekty instalacji fotowoltaicznych

Projekty instalacji fotowoltaicznych


Twój klient chce otrzymać raport z uzyskami instalacji, a może chcesz sprawdzić ile modułów zmieści się na dachu? Napisz do nas a przygotujemy dla Ciebie projekt instalacji, który rozwieje Twoje wątpliwości związane z konstrukcją, zabezpieczeniami, kablem i wiele innych.

Sprawdź
Przygotowanie dokumentacji do Zakładu Energetycznego

Przygotowanie dokumentacji do Zakładu Energetycznego


Pierwsi wykonani klienci i nie wiesz jak wykonać zgłoszenie dokumentacji do zakładu energetycznego? A może chcesz mieć pewność, że wniosek nie zostanie odrzucony? Przygotujemy dokumenty wraz ze schematem elektrycznym za Ciebie ze 100% gwarancją przyjęcia!

Sprawdź
Projekty schematów elektrycznych

Projekty schematów elektrycznych


Jednym z załączników dokumentacji do Zakładu Energetycznego jest schemat elektryczny. Wiele dystrybucji zwraca uwagę na szczegółowość informacji w tym załączniku. Wykonamy dla Ciebie schemat, który zagwarantuje Ci, że wniosek nie zostanie odrzucony! Nasz schemat możesz również przedstawić rzeczoznawcy PPOŻ, a także przekazać go instalatorowi.

Sprawdź
Ekipa Monterska - Zlecenie Montażu

Ekipa Monterska – Zlecenie Montażu


Jeśli szukasz ekipy monterskiej, która wykona montaż instalacji fotowoltaicznej dla Twojego klienta, skontaktuj się z nami. Możesz nawiązać stałą współpracę z naszą ekipą monterską lub zlecić jednorazowy montaż.

Sprawdź
Wsparcie techniczne i doradztwo

Wsparcie techniczne i doradztwo


Oferujemy pełne wsparcie merytoryczne z całego procesu związanego ze sprzedażą instalacji fotowoltaicznych. Zaprezentuj swój problem, a my zaproponujemy Ci rozwiązania dopasowane do Twoich oczekiwań.

Sprawdź

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś?
DAJ NAM ZNAĆ!

Strzałka nawigacyjna