valentin software

KIELGO – Oficjalny Dystrybutor PV*SOL Premium

Napisano dnia: 18 września, 2023

Jak dobrze wiecie, od ponad 3 lat prowadzimy jedyne w Polsce szkolenie z zakresu projektowania instalacji fotowoltaicznych w PV*SOL Premium od firmy Valentin Software. Do tej pory przeszkoliliśmy ponad 3000 projektantów, udzielając setek przydatnych wskazówek pozwalających wykorzystać to zaawansowane narzędzie w 100%.

 

Jeżeli jeszcze nie widziałeś szkolenia, to kliknij tutaj: Szkolenie PV*SOL Premium

 

Po kilkumiesięcznych negocjacjach oraz kilkunastu spotkaniach nasza firma nawiązała współpracę z producentem oprogramowania PV*SOL Premium, czyli z Valentin Software.

Już teraz możemy Wam przekazać, że firma KIELGO jest jedynym oficjalnym dystrybutorem oprogramowania Valentin Software na całą Polskę!

 

Od teraz za pośrednictwem naszej firmy możecie nabyć licencję na oprogramowanie lub po prostu zaktualizować swój stary program.

 

Valentin Software to nie tylko producent oprogramowania do projektowania instalacji fotowoltaicznych. W swoim asortymencie posiadają również takie oprogramowania jak: GeoT*SOL, T*SOL oraz PV*SOL.

 

Poniżej pokrótce scharakteryzujemy każdy program:

PV*SOL Premium – zaawansowane projektowanie instalacji fotowoltaicznych, systemów magazynowania energii oraz systemów ładowarek do pojazdów elektrycznych. Można w nim również wykonywać wizualizacje 3D wraz z symulacją zacienień – po więcej informacji kliknij tutaj

 

PV*SOL – bliźniacze oprogramowanie do PV*SOL Premium, niemniej skupia się ono na dynamicznej symulacji oraz optymalizacji całych systemów fotowoltaicznych, wraz z magazynami energii oraz ładowarkami do pojazdów elektrycznych, natomiast bez wizualizacji 3D – po więcej informacji kliknij tutaj

 

GeoT*SOL – narzędzie cieszące się dużą popularnością ostatnimi czasy, ponieważ służy do planowania i projektowania systemów związanych z pompami ciepła w różnych wariantach kogeneracji (np. połączenie pompy ciepła z kolektorami słonecznymi i grzałką elektryczną) – po więcej informacji kliknij tutaj

 

T*SOL – program służący do projektowania oraz przeprowadzania dynamicznych symulacji i obliczeń systemów solarnych (min. kolektory słoneczne) – po więcej informacji kliknij tutaj

 

Czy Mój komputer poradzi sobie z tymi programami?”

Jeżeli Twój laptop czy komputer stacjonarny nie ma więcej niż 15 lat i masz minimum system Windows 10, to nie masz się czego obawiać. Oprogramowanie firmy Valentin Software jest bardzo dobrze zoptymalizowane i zużywa śladowe ilości pamięci RAM, a także nie obciąża procesora.

 

Dodatkowo jeżeli masz jakiekolwiek pytanie odnośnie swojej licencji którą nabyłeś jakiś czas temu, czy też dopiero jesteś zainteresowany nabyciem oprogramowania, śmiało pisz do nas! Wszystko wytłumaczymy i wybierzemy najlepszą opcję dla Twojej firmy. 

 

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem licencji to KLIKNIJ TUTAJ, aby przejść do sklepu!

Ostatnie wpisy: