Kurs PV*SOL - projektuj instalacje fotowoltaiczne ONLINE

Kurs PV*SOL – projektuj instalacje fotowoltaiczne ONLINE

Napisano dnia: 16 września, 2020

Na rynku znajduje się kilka programów, które wspomagają projektowanie instalacji fotowoltaicznych. Część z nich jest płatna, część nie… Czy warto zainwestować?

Niektóre programy dają tylko możliwość wykonania wizualizacji. Natomiast inne pozwalają na wyliczanie uzysków, tworzenie schematów elektrycznych, analizę opłacalności, stworzenie konkretnego modelu 3D itp.

 

Niewątpliwe najbardziej zaawansowanym programem do tworzenia, a w zasadzie projektowania instalacji fotowoltaicznych jest program PV*SOL, od producenta Valentin Software. Program ten posiada gro funkcji, dzięki którym projekt wygląda profesjonalnie. Oprócz standardowego wykonania wizualizacji 3D budynku wraz z umieszczeniem na nim modułów, program potrafi sam dobrać falownik i zaprojektować podłączenie paneli do falownika. Sprawne poruszanie się po programie, gwarantuje świetnie wykonany projekt, co ma odzwierciedlenie w bezpośrednim kontakcie z klientem.

 

No tak, sprawnie poruszanie się po programie… Czy jest to trudne? Program posiada wiele możliwości i wiele ustawień, co przenosi się na ilość dostępnych funkcji w programie. Tylko szczegółowe poznanie ich sprawi, że projektant będzie mógł stworzyć naprawdę dobrej jakości projekt.  

 

Wizualizacja wykonana przez jednego z naszych kursantów

 

Warto zatem skorzystać z poradników czy też tutoriali. Niestety w Internecie jest ich naprawdę mało, a jeśli już coś znajdziemy to okazuje się, że jest w innym języku. Różne firmy proponują stacjonarne szkolenia z zakresu tego programu, jednakże z uwagi na szereg funkcji jakie posiada program, zrozumienie i nauczenie się tego w jeden dzień jest wręcz niemożliwe. Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku jest nauka online.

Firma KIELGO wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i stworzyła PIERWSZY W POLSCE Kurs Online projektowania instalacji fotowoltaicznych za pośrednictwem programu PV*SOL. Dlaczego online?

Funkcjonalność programu oraz mnoga ilość funkcji jakie posiada, sprawia, że poznanie całego programu podczas 8 godzinnego kursu stacjonarnego jest niemożliwie. Owszem, zostanie przyswojona jakaś wiedza, ale już teraz wiemy, że kurs online jest znacznie efektywniejszy. Dzięki podzieleniu materiału na 6 modułów, zawierających blisko 40 lekcji, kursant może dopasować sobie tempo pracy oraz porę oglądania lekcji. Dodatkowo, zostały przygotowane zadania domowe, które pozwolą na lepsze przyswojenie wiedzy. W kursie znajdziesz również pliki z projektami budynków, tak aby móc przećwiczyć rysowanie nawet skomplikowanych brył.

Dla kogo jest przewidziany kurs ?

  • osoby chcące się nauczyć programu od samego początku

  • początkowi projektanci, chcący poszerzyć swoje umiejętności

  • przedstawiciele handlowi, którzy chcą przedstawić wizualizację klientowi

  • studenci, jako ceniona umiejętność podczas szukania pierwszej pracy

  • właściciele firm, zaczynających przygodę w fotowoltaice

Oto projekty naszych kursantów po ukończeniu kursu:

 

 

Dlatego nie zwlekaj, tylko zapisz się na kurs i zacznij projektować jak prawdziwy profesjonalista. Dostęp do kursu uzyskujesz natychmiast, dzięki opcji Przelewy24. Naucz projektować się w dowolny miejscu, w dowolnym czasie i dołącz do grona zadowolonych kursantów KIELGO. Czekamy na Ciebie !

Więcej informacji odnośnie kursu: Kurs PV*SOL lub KUP TERAZ!

 

Ostatnie wpisy: