Fotowoltaika w pigułce - jak osiągnąć sukces w branży fotowoltaicznej?

Bezpłatne Szkolenie Online

dla osób i firm działających w branży fotowoltaicznej

czwartek, 8 lipca 2021 r. | godz. 19.00

Nie popełniaj podstawowych błędów, nie generuj dodatkowych kosztów...

Podczas bezpłatnego webinaru opowiemy Ci o tym, jak poprowadzić współpracę z klientem, jak poprawnie wykonać audyt oraz zamówić odpowiedni sprzęt, a także jak zgłosić mikroinstalację do zakładu energetycznego!


Zainteresowany?

A to nie wszystko... czeka Cię również PREMIERA!

Podczas bezpłatnego webinaru przedstawimy Ci również nasz najnowszy produkt, czyli szkolenie online "Od Audytu po Zgłoszenie"!


Dowiesz się z niego nie tylko jak krok po kroku przejść przez cały proces ze swoim klientem aż po zgłoszenie mikroinstalacji, ale także dzięki niemu nie przeoczysz żadnego elementu oraz zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Specjalista ds. Szkoleń

Piotr Mędzelowski

DOŁĄCZ DO SZKOLENIA!

Skuteczny projektant, szkoleniowiec i pasjonat fotowoltaiki. Certyfikowany instalator mikroinstalacji fotowoltaicznych UDT z wieloletnim doświadczeniem w realizacji ponad 1000 elektrowni fotowoltaicznych.

Doświadczenie zdobywał w kilku największych krakowskich i warszawskich firmach, wdrażając nowe procesy i optymalizując zyski. Wiedzę teoretyczną poznawał jako student Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na kierunku Inżyniera Środowiska o specjalizacji Systemy Fotowoltaiczne. Specjalista do spraw szkoleń i rozwoju w firmie KIELGO, współtwórca szkoleń technicznych, w których dzieli się swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem.

Zastosuj się do sprawdzonych przez nas zasad, zyskaj uznanie klientów, buduj krok po kroku wizerunek swojej firmy!

Tylko kilka kroków dzieli Cię od sukcesu w branży fotowoltaicznej!

Dla wszystkich, którzy wezmą udział w naszym webinarze, jest przewidziany bardzo przydatny prezent!


Udostępnimy Wam do pobrania Arkusz Ustaleń Projektowych, który będziecie mogli wykorzystywać przy współpracy z każdym nowym klientem!

PREZENT, tak prezent!

ZAPISZ SIĘ BEZPŁATNIE!

KIELGO Sp. z o.o.

Copyright © 2021 KIELGO