Kompleksowe Szkolenie z
PV*SOL Premium

Kompleksowe Szkolenie z
PV*SOL Premium

Dla Kogo Jest To Szkolenie? 

Szkolenie jest dla wszystkich tych, którzy chcą zacząć wykonywać profesjonalne wizualizację instalacji fotowoltaicznych. W szkoleniu przekazujemy 100% merytorycznej wiedzy, którą można wykorzystać od razu w praktyce. Po przejściu naszego szkolenia będziesz mógł wykonywać nawet najbardziej złożone i skomplikowane wizualizacje

Cały proces szkolenia podzieliliśmy na kilka modułów, które ułatwią Ci przyswajanie wiedzy. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Ciebie materiały dodatkowe, prace domowe czy checkliste, abyś z tego szkolenia wyniósł jak najwięcej! 

Co Zawiera Szkolenie? 

Wykupując dostęp do naszego szkolenia otrzymujesz gotowe nagrania, z których możesz korzystać 24h/7. Sam decydujesz kiedy masz czas na naukę i przyswajanie wiedzy. A kiedy będziesz chciał odświeżyć pamięć, to nasze nagrania będą na Ciebie czekać cały czas! 

Po zakupie szkolenia otrzymujesz dostęp do 40 lekcji podzielonych na 5 modułów! Tylko w tej sprzedaży otrzymasz od nas Moduł Bonusowy!

WEŹ UDZIAŁ W SZKOLENIU

W Cenie Promocyjnej Otrzymasz

> Dostęp do Szkolenia Online z PV*SOL Premium
>Dostęp do materiałów dodatkowych
>Pełne wsparcie merytoryczne w trakcie szkolenia
>Imienny Certyfikat
>Dostęp do Materiałów 24/7
>Pełne Wsparcie Merytoryczne

PV*SOL Premium

Szkolenie ON LINE
1350
647zł +VAT
  • Dostęp do Szkolenia PV*SOL Premium
  • Pełne Wsparcie Merytoryczne
  • Imienny Certyfikat
  • Bonusy (dokumenty, szablony, checklisty)

O Autorach

Mateusz Mazurczak & Mateusz Herian

Możesz do nas zadzwonić
785-422-130  lub 500-583-255  
(jeśli nie odbierzemy na pewno oddzwonimy)
możesz też napisać do nas maila na kontakt@kielgo.pl

– Twórcy Pierwszego Kursu Online Projektowania Instalacji w PV*SOL Premium

– Otrzymali setki podziękowań od swoich kursantów i klientów

– Na co dzień prowadzą firmę, w której pomagają innym przedsiębiorcom w realizacji kompleksowej sprzedaży fotowoltaiki (schematy, projekty, wizualizacje, zgłoszenia, pomoc techniczna itp.)

– Autorzy kursów i poradników z branży OZE

– Wieloletnie doświadczenie szkoleniowe

Zobacz Przykładową Lekcje

Moduł 3 Lekcja 12 – Projektowanie z Drona

Jaką formę ma szkolenie? 

Szkolenie jest w pełni on-line i jest gotowe do obejrzenia tuż po wykupieniu dostępu. Ma postać przyjaznych dla słuchacza, starannie zmontowanych materiałów wideo. Łączny czas przejścia szkolenia to 12h. Odpowiada to około 2 dniom szkolenia w formie stacjonarnej. Dodatkowo do materiałów dołączone są prace domowe, które angażują uczestnika i pozwalają mu na łatwiejsze przyswajanie wiedzy.

Filmy można odtworzyć w dowolnym miejscu i czasie. Wymagany jest tylko komputer lub laptop ze standardową przeglądarką i dostępem do internetu. Materiały można też odtwarzać na smartfonie lub tablecie z zainstalowaną przeglądarką internetową. 

Dostęp do materiałów wideo jest dożywotni!

Gwarancja jakości

Przygotowaliśmy materiały tak, aby dały 10x więcej wartości niż oczekujesz. Jeżeli z jakichś powodów szkolenie jednak nie będzie dla Ciebie odpowiedni, to wystarczy, że napiszesz na adres kontakt@kielgo.pl i zwrócimy Ci 100% Twojej wpłaty. Masz na to 30 dni.

Loading...

Processing Order...

Please wait while we process your payment...

Please wait while we redirect you...